KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257070
nr 1425 7070
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 55x46, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:53:03
18/10 18:09:33
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen